مرامنامه شرکت پویا طب برابران

 

شرکت پویاطب برابران در سال 1375 با هدف ارائه خدمات در حوزه تجهیزات پزشکی تأسيس گرديد. سیاست اجرایی این شرکت ازبدو تاسیس، ارائه محصولات با کیفیت با حفظ اولویت منافع بیماران است و این سیاست تاکنون شاخص فعالیت های شرکت بوده است. مبنای این سیاست، ارائه خدمات گسترده به ملت ایران در اقصی نقاط کشور می باشد. شرکت پویاطب برابران، مصمّم است تواناییها و تجارب خود را در راستای اعتلا و گسترش خدمات در حوژه سلامت در سراسر کشور پهناور ایران به کار گرفته به گونه ای که خدماتش برای همة مردم ایران، نه فقط مرکزنشینان، سودمند باشد و در این راستا از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد نمود.

مشتری مداری، سرعت، دقت و ارائه سرویس و خدمات پس از فروش مناسب در حداقل زمان ممکن عواملی هستند که پیوندی مستجکم بین مشتریان و شرکت برقرار ساخته و وجه تمایز شرکت با دیگر همکاران در نظر مشتریان محسوب می گردد.

 

دیدگاه و چشم انداز

پویاطب برابران با شناسایی آخرین دستآوردهای تجهیزات پزشکی در حوزه های تخصصی، نیازهای اساسی کشور را در این زمینه مورد بررسی قرار می دهد و تلاش می کند مناسب ترین تجهیزات را در کوتاهترین زمان ممکن برای رفاه پزشکان و بیماران محترم فراهم نماید.  

فرهنگ کاری پویا طب برابران

فرهنگ کاري پویاطب، تأکید بر تفاوت ها به منظور ایجاد تغییر در نگرش بر محیط کسب و کار شرکت می باشد. کلیه کارکنان، کارشناسان و مدیران نیل به اهداف شرکت را منوط به ارتقاء سطح دانش و تجربه، کار گروهی و سخت کوشی می دانند.